Doprava zdarma při objednávce nad 1.600,-Kč

T7

 ZION LABS T-7 USA VERZE 60 KAPSLÍ

Kombinací správné stravy a pravidelného cvičení rychle dosáhnete požadovaného účinku. Užíváním přípravku Zion Labs T-7 se můžete konečně rozloučit s neúčinnými dietami a opakovanými zklamáními.

Vyprodáno
Kód: 67
1 100 Kč
Kategorie: Americké spalovače tuků
Hmotnost: 0.1 kg

Spalovače tuků jsou výživové doplňky, které stimulují ztrátu tuku. Zion Labs T7 je speciálně navržená kombinace sacharidů, bílkovin, tuků a vlákniny a je jedním ze super spalovačů tuků, které vás během tréninku posílí.

T7 od Zion Labs se používá hlavně pro svou schopnost zefektivnit tréninkový proces, optimalizovat spalování tuků v těle a zvýšit sportovní výkon a energii.

Dávkování:

1-2 kapsle denně. Na začátku užívání se doporučuje 1 kapsle denně na snídani, později můžete užít ještě jednu tobolku před odpolední fyzickou zátěží, pokud jste snesitelní v dobré snášenlivosti. Užívejte tobolky s dostatečným množstvím neslazeného nealkoholického nápoje a dodržujte dostatečný pitný režim po dobu užívání T-7. Nepřekračujte doporučené dávkování.

Zložení:

  • 40 mg Eph.
  • 250 mg Kofeín
  • 150 mg Aspirín
  • 50mg DMAA
  • 50mg DMHA
  • 5mg Yohimbine Hcl

Výrobek se prodává pouze pro laboratorní a výzkumné účely. Není určen k přímé spotřebě.

Varování:

Uchovávejte mimo dosah dětí. Tento produkt obsahuje přísady, které mohou být zakázány některými sportovními organizacemi. Výrobek není určen pro osoby mladší 21 let Nepoužívejte, pokud jste těhotná nebo kojíte. Nepoužívejte tento výrobek déle než 2 měsíce.

Před použitím se poraďte se svým lékařem, pokud užíváte antidepresiva, aspirin, nesteroidní protizánětlivé léky nebo produkty obsahující fenylefrin, efedrin, pseudoefedrin, fenyletylamin nebo jiné stimulanty. Před použitím se poraďte se svým lékařem, pokud máte problémy se srdcem, játry, ledvinami nebo onemocněním štítné žlázy, duševními poruchami, obtížemi s močením, cukrovkou, vysokým krevním tlakem. Skladujte na chladném a suchém místě.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: