Doprava zdarma při objednávce nad 1.600,-Kč

Phentermine

Nabízíme vám novinku na trhu! Phentermine funguje na bázi zlatých vajíček. Je to populární přípravek pro léčbu nadváhy, která snižuje pocit hladu. Taky může být  známy jako náhrada za Adipex Retard.

Účinná látka: Phetermine hydrochloridum
Počet ks v balení: 30 kapslí
Obsah účinné látky: 20mg/kaps.

 

Skladem
Kód: 102
1 310 Kč –16 % 1 100 Kč
Kategorie: Léky na hubnutí
Hmotnost: 0.1 kg
adipex magnus 30 500x500
1 310 Kč –16 %

Co je Phentermine a k čemu se používá?

Phentermine (podobný Adipex retard) je přípravek, který zmírňuje nadměrné chuti k jídlu. Potlačuje pocit hladu, čímž usnadňuje dodržování dietních omezení a snížení hmotnosti. Léčivo je vázáno ve formě polystyren sulfonátu, ze který se postupně rozpouští v těle. V důsledku postupného rozpouštění účinných látek se vytváří nepřerušovaný účinek potlačující chuť k jídlu, který trvá nejméně 8 hodin. Tak zahájí proces hubnutí a pomůže vám udržet svou váhu. Dodržováním správné výživy a příjmu tekutin můžete zvýšit účinky produktu. Produkt je určen k podpůrné léčbě během diety, pro pacienty s nadváhou a pacienty s indexem tělesné hmotnosti (index BMI) 30 nebo vyšším, pro které samotná redukovaná energetická strava nestačila ke snížení tělesné hmotnosti. Je to podpůrný přípravek, který nemůže nahradit výživu a pravidelné cvičení. Můžete snížit svoji váhu dříve, pokud dáváte přednost nízkoenergetickým potravinám, jakož i omezit příjem potravin, kterými jsou tuky a sacharidy. Po ukončení konzumace přípravku je třeba dodržovat nízkokalorickou stravu, a to i dalších 6 týdnů.

Nepoužívejte fentermin

  • pokud jste alergičtí na fentermin hydrochlorid,
  • pokud máte jakékoli onemocnění srdce,
  • máte-li méně než 17 let,
  • pokud jste těhotná nebo kojíte,
  • pokud máte onemocnění štítné žlázy,
  • pokud máte vysoký krevní tlak,
  • pokud trpíte různými duševními chorobami.

Nežádoucí vedlejší účinky

Phentermine může mít nežádoucí vedlejší účinky. Produkt je obecně dobře tolerován, ale mohou se vyskytnout také závratě, bolest hlavy, nespavost, nervozita, podrážděnost, sucho v ústech, zvracení, zácpa nebo průjem.

Dávkování

1 tableta denně se konzumuje před snídaní nebo 2 hodiny po snídani, po dobu 4-8 týdnů (maximálně 3 měsíce). Potom je třeba udělat přestávku na stejnou dobu jako období léčby. Tablety se polykají celé s dostatečným množstvím vody. Tablety by neměly být konzumovány večer, protože lék může způsobit nervozitu a nespavost. Nepoužívejte výrobek častěji nebo ve vyšších dávkách, než je předepsané množství, protože to může vést k závislosti.

Nevyplňujte toto pole:
G Avatar autora 13.1.2023 13:11
Můžu říct že jsem též zklamaná objednávála jsem též .zaráží mě že prodáváte phetermine 20mg,ale má byt 37.5mg jak je to možné?Také bych objednávála dále kdyby to bylo jak má býti.
Odpovědět
P Avatar autora Nefunguje ! 12.1.2023 15:03
Objednal jsem, ale vůbec žádný effect, ani při vyšším dávkování. :-( asi falsifikát...v minulosti jsem už měl na stejné bázi lepší a cítil jsem to už po první tabletě, tady bohužel nic. Škoda vyhozených peněz....kdyby to fungovalo, vezmu toho ranec a pravidelně, jsem zklamaný...
Odpovědět
V Avatar autora Spokojenost 3.6.2022 15:23
Rychle dodání, super komunikace. 100% spolehlivost, doporučuji.
Odpovědět