Doprava zdarma při objednávce nad 1 700 - Kč

Black Mamba

BLACK MAMBA HYPERRUSH USA original

Black Mamba je jedním z nejsilnějších spalovačů tuků na americkém trhu. Jeho výhodou je kvalita účinné směsi, která zajišťuje účinné spalování tuků a přísun dlouhotrvající energie.

Výrobce: Innovative Laboratories USA
Počet ks v balení: 90 kapslí
Ephedra extrakt: 65mg
Užití anabolizéru: ráno, před tréninkem

Výhody produktu:

  • dlouhotrvající příval energie
  • regulace chuti k jídlu
  • rapidně spalování tuků
Skladem
Kód: 46
Značka: Innovative Labs
1 290 Kč –11 % 1 150 Kč
Black Mamba
Novinka
1 290 Kč –11 %

BLACK MAMBA HYPERRUSCH 90 kapslí

ORIGINAL USA VERZE SPALOVAČE

Black Mamba Hyperrush je jedním z nejsilnějších doplňků dostupných na americkém trhu. Tento produkt není prvním úspěchem firmy Innovative Laboratories. Výrobce nabízí i jiné špičkové produkty, můžeme zmínit například Hellfire, který se také nachází v naší nabídce. Znamená to, že pokud si zakoupíte produkt od této firmy, můžete si být jistý, že váš produkt bude fakt účinkovat.

Innovative Laboratories o ní hovoří jako o "bez pochyb nejsilnějším stimulantů na trhu". Přestože byl tento produkt původně navržen pro kulturisty, jeho uživateli jsou v současnosti muži i ženy, usilující o zlepšení fyzické zdatnosti ztrátou váhy a nikoli ztrátou svalové hmoty.

Součástí Black Mamba je i Thermo-RX® a výtěžek Senegalu berlandieri, který podle klinické studie urychluje metabolismus o 22% během 45 minut. Ostatní aktivní složky obsahují bezvodý kofein, který napomáhá odbourávat tuk a potlačovat hlad. Synefrin HCL je výtažkem z pomerančovníku hořkého, který stejně přispívá k schopnosti spalovat tuk.

Pokud hledáte produkt, který vám umožní dát ze sebe to nejlepší, právě jste ho našli. Black Mamba Hyperrush od Innovative Laboratories Vám dodá energii, přispěje ke zvýšené mentální aktivitě, výrazné ztrátě nadbytečné váhy a výrobce garantuje vysokou kvalitu výrobku.

Tento produkt využívá pouze přírodní rostlinné kapsle, které jsou bez živočišných produktů.

Dávkování:

Pro otestování snášenlivosti začněte užívat 1 kapsli 1x denně po dobu prvních 2-3 dní ideálně ihned po snídani. V NETRÉNINKOVÝ den užívejte 2 kapsle, první kapsli ihned ráno po snídani a druhou kapsli 30 minut po obědě, zapijte vodou . V TRÉNINKOVÝ den, dávkujte 2 kapsle, první kapsli ihned ráno po snídani a druhou kapsli 30 minut před tréninkem. Nezapomeňte vypít dostatečné množství vody za den. NIKDY NEPŘEKRAČUJTE DÁVKU 4 KAPSLE ZA DEN!

Black Mamba složení:

Ephedra extrakt 65mg, Kofein bezvodý 200mg, C. Fimbriata ( pregnan + megastigmánové glykosidy ), výtažek z rostliny Sida Cordifolia (standardizovaná pro 20% alkaloidy) Tanniny, Beta-Fenethylamin Hcl, Extrakt Černého čaje 20% ( Theaflavinů ), Extrakt Zeleného Čaje 98%, L-Fenylalanin, Tyramin, Theobromin 98% ( Kakaový Extrakt ), Zelená Kávová Zrna 50%, Citrus Aurantium 30% ( Synephrine ), Semena Grifonie 98%, Černý pepř 99%, želatina, barviva, stearát hořečnatý.

Upozornění:

Obsahuje kofein a další silné stimulátory! Pokud máte zdravotní problémy, konzultujte před užíváním s lékařem. Neužívejte, pokud máte vysoký tlak nebo užíváte léky na předpis. Neužívejte méně než 6 hodin před spaním. Dodržujte doporučený postup dávkování!

Skladování:

Skladujte na chladném a suchém místě

Varování:

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: