Doprava zdarma při objednávce nad 1 700 - Kč

Adipex Retard SWISS

Adipex retard

je účinný přípravek k léčbě nadváhy a obezity od renomované Švýcarské společnosti SWISS PHARMACEUTICALS, který snižuje pocit hladu. Je často jedinou záchranou pro lidi s nadváhou u kterých selhaly ostatní způsoby léčby.

Výrobce: Swiss Pharmaceuticals
Počet ks v balení: 45 kapslí
Účinná látka: fentermin
Kategorie přípravku: Anorektikum
Skladem
Kód: 64
Značka: Swiss Pharm.
1 820 Kč –19 % 1 480 Kč
Kategorie: Léky na hubnutí
Záruka: 2 roky
Adipex Retard Swiss
Akce Novinka
1 820 Kč –19 %

Adipex SWISS - (Phenterminum resinatum)

je lék na hubnutí od renomované švýcarské farmaceutické společnosti SWISS PHARMACEUTICALS.

Adipex je přípravek (anorektikum), který tlumí nadměrnou chuť k jídlu. Potlačuje pocit hladu a tím usnadňuje dodržování dietních omezení a úbytek tělesné hmotnosti. Léčivý látka je vázána ve formě polystyrolsulofnátu, ze kterého se postupně v těle uvolňuje. Pomalé uvolňování léčivé látky má za následek nepřerušovaný anorektický účinek přetrvávající nejméně 8 hodin. Nastartuje hubnutí a napomáhá při udržení tělesné hmotnosti.

Správným stravováním a dodržováním pitného režimu zvyšujete účinek Adipex retard.

Přípravek je určen k podpůrné léčbě při dietě u pacientů s obezitou a body mass indexem (BMI) 30 a vyšším, u kterých samotná redukční dieta nestačí ke snížení tělesné hmotnosti. Jedná se tedy o podpůrný lék, který by neměl nahrazovat stravování a pravidelnou pohybovou aktivitu.

Snížení tělesné hmotnosti docílíte dříve, pokud budete dávat přednost potravinám s nízkou energetickou hodnotou a omezíte potraviny obsahující tuky a sacharidy. Po ukončení užívání přípravku by měla nízkokalorická dieta dodržovat ještě 6 týdnů.

Složení přípravku Adipex retard SWISS:

Adipex retard obsahuje účinnou látku Phenterminum resinatum. Jedna kapsle obsahuje 75 mg Phenterminum resinatum, což je 15 mg fenterminu.

Obsah dalších podpůrných látek:

žlutý vosk, hydrogenovaný sójový olej, částečně hydrognovaný sójový olej, hydrogenovaný rostlinný olej, sojový lecitin, želatina, glycerol 85%, sorbitol 70% nekrystalizující, sodná sůl propylparabenu, sodná sůl etylparaben, oxid titaničitý, glyceromakrogol-1750-ricinoleát, chinolinová žlutá, oranžová žluť, homovanilin, metoxyacetofenon.

Nežádoucí účinky léku:

Podobně jako všechny léky, může mít i Adipex nežádoucí účinky. Přípravek je obvykle dobře snášen, ale mohou se objevit závratě, bolesti hlavy, nespavost, nervozita, podrážděnost, sucho v ústech, zvracení, zácpa nebo průjem.

Dávkování:

Užívá se 1 kapsle denně před snídaní nebo 2 hodiny po snídani po dobu 4-8 týdnů (maximálně 3 měsíce). Kapsle se užívají celé a je třeba je zapít dostatečným množstvím tekutiny. Přípravek se neužívá večer, protože léčivá látka může způsobit nervozitu a nespavost. Neužívejte lék častěji, nebo ve vyšších dávkách než je předepsáno, protože to může vést k závislosti.

Skladování:

Skladujte na chladném a suchém místě

Varování:

Uchovávejte mimo dosah dětí.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: